Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

<< Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄ κατηγορίας
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/10/1616:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.4-2
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο29/10/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο29/10/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο29/10/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-0
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή06/11/1611:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-4
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-4
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή13/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.4-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.5-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή20/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-0
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο26/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.7-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.3-5
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.4-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/12/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.1-0
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/12/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή08/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.8-0
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο14/01/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο14/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή15/01/1715:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-2
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο21/01/1700:003-0 α.α.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.1-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-0
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο28/01/1700:000-3 α.α.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.8-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο28/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο28/01/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο04/02/1700:000-3 α.α.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/02/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.6-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο04/02/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ