Ξυδης
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Football League

Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή30/10/1615:003-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή30/10/1615:002-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή30/10/1615:000-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή30/10/1615:003-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΔευτέρα31/10/1615:000-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΔευτέρα31/10/1615:002-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΔευτέρα31/10/1617:001-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤρίτη01/11/1615:001-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΤρίτη01/11/1615:003-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή06/11/1615:000-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/11/1615:001-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή06/11/1615:000-0
ΧΑΝΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΚυριακή06/11/1615:000-2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή06/11/1615:001-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή06/11/1615:001-1
ΛΑΜΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή06/11/1615:002-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή06/11/1615:001-3
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή06/11/1616:002-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Παρασκευή25/11/1615:002-0
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Παρασκευή25/11/1618:002-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο26/11/1615:000-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΣάββατο26/11/1615:005-3
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο26/11/1615:002-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο26/11/1615:000-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο26/11/1615:000-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο26/11/1616:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή27/11/1615:001-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή04/12/1615:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή04/12/1615:001-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/12/1615:003-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή04/12/1615:001-0
ΧΑΝΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή04/12/1615:002-3
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή04/12/1615:004-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα05/12/1615:000-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Δευτέρα05/12/1615:005-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη07/12/1615:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Σάββατο10/12/1615:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο10/12/1615:000-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο10/12/1615:002-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο10/12/1615:001-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή11/12/1613:301-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή11/12/1615:004-2
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή11/12/1615:003-1
ΛΑΜΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή11/12/1615:001-0
Ο.Φ.Η. - ΧΑΝΙΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή11/12/1617:003-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή18/12/1613:300-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή18/12/1615:000-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/12/1615:001-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή18/12/1615:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή18/12/1615:003-2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΔευτέρα19/12/1615:001-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΔευτέρα19/12/1615:002-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα19/12/1615:001-2
ΧΑΝΙΑ - ΛΑΜΙΑΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΔευτέρα19/12/1615:000-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Πέμπτη22/12/1615:001-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΠέμπτη22/12/1615:001-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΠέμπτη22/12/1615:002-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΠέμπτη22/12/1615:001-1
ΛΑΜΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΠέμπτη22/12/1615:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΠέμπτη22/12/1615:003-0
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Πέμπτη22/12/1617:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΧΑΝΙΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Πέμπτη22/12/1617:002-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΠαρασκευή23/12/1615:000-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤρίτη03/01/1715:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη04/01/1714:000-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΤετάρτη04/01/1715:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη04/01/1715:001-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΤετάρτη04/01/1715:002-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη04/01/1715:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη04/01/1715:001-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη04/01/1715:000-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΤετάρτη04/01/1715:000-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΙΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΣάββατο07/01/1715:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή08/01/1715:003-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή08/01/1715:001-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή08/01/1715:000-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή08/01/1715:002-1
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή08/01/1716:002-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή08/01/1717:002-1
ΧΑΝΙΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΤετάρτη01/02/1715:002-2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη15/02/1715:002-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή15/01/1715:001-4
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή15/01/1715:002-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή15/01/1715:001-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή15/01/1715:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή15/01/1715:003-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή15/01/1715:002-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΤετάρτη15/02/1715:001-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΠέμπτη16/02/1715:000-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη08/03/1714:002-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη18/01/1713:303-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Ο.Φ.Η."ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Τετάρτη18/01/1715:000-0
ΛΑΜΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΤετάρτη18/01/1715:003-0
ΧΑΝΙΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη18/01/1715:003-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΤετάρτη18/01/1715:000-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη18/01/1715:002-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη18/01/1715:000-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Τετάρτη18/01/1717:004-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη08/03/1715:003-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο21/01/1714:001-2
Ο.Φ.Η. - ΛΑΜΙΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο21/01/1716:001-2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή22/01/1715:001-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή22/01/1715:000-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή22/01/1715:000-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή22/01/1715:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή22/01/1715:001-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή22/01/1715:003-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή22/01/1715:001-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η."ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο28/01/1715:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΑΜΙΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή29/01/1715:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή29/01/1715:004-0
ΧΑΝΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή29/01/1715:004-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή29/01/1715:000-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1715:002-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/01/1715:003-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή29/01/1715:001-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή29/01/1715:002-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο04/02/1715:000-1
ΛΑΜΙΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή05/02/1715:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή05/02/1715:001-3
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή05/02/1715:003-0 α.α.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή05/02/1715:002-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή05/02/1715:001-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή05/02/1715:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή05/02/1715:000-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή05/02/1715:001-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΣάββατο11/02/1700:000-3 α.α.
ΧΑΝΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο11/02/1715:001-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο11/02/1715:001-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΣάββατο11/02/1715:004-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή12/02/1713:302-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή12/02/1715:002-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/02/1715:000-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή12/02/1715:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή12/02/1715:000-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο18/02/1700:003-0 α.α.
ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο18/02/1714:301-4
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή19/02/1715:002-2
ΛΑΜΙΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή19/02/1715:002-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή19/02/1715:000-0
Ο.Φ.Η. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή19/02/1715:005-0
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή19/02/1715:001-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή19/02/1715:003-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή19/02/1715:001-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΤετάρτη22/02/1700:003-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/02/1715:003-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη22/02/1715:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη22/02/1715:001-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΤετάρτη22/02/1715:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη22/02/1715:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη22/02/1715:003-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΤετάρτη22/02/1715:001-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠέμπτη23/02/1715:000-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣάββατο25/02/1700:000-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/02/1715:001-2
ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή26/02/1715:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή26/02/1715:003-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή26/02/1715:003-0
ΛΑΜΙΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή26/02/1715:002-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή26/02/1715:000-1
Ο.Φ.Η. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή26/02/1715:002-0
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/02/1715:002-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή05/02/1715:002-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο04/03/1700:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Σάββατο04/03/1715:001-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή05/03/1715:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή05/03/1715:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή05/03/1715:000-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή05/03/1715:001-2
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή05/03/1715:000-0
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή05/03/1715:001-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΣάββατο11/03/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΣάββατο11/03/1715:000-0
ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή12/03/1713:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή12/03/1715:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/03/1715:001-2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή12/03/1715:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή12/03/1715:005-0
ΛΑΜΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή12/03/1715:004-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή12/03/1715:000-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο18/03/1700:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Σάββατο18/03/1715:002-0
Ο.Φ.Η. - ΤΡΙΚΑΛΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο18/03/1717:000-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή19/03/1715:001-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή19/03/1715:001-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή19/03/1715:001-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή19/03/1715:001-2
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή19/03/1715:000-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή19/03/1715:000-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΤετάρτη22/03/1700:000-3 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη22/03/1714:000-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη22/03/1715:002-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη22/03/1715:001-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη22/03/1715:001-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Τετάρτη22/03/1715:004-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη22/03/1715:001-0
ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη22/03/1716:000-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΠέμπτη23/03/1715:000-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο25/03/1700:003-0 α.α.
ΛΑΜΙΑ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΣάββατο25/03/1715:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή26/03/1715:004-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή26/03/1715:002-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή26/03/1715:002-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή26/03/1715:000-0
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/03/1715:000-0
Ο.Φ.Η. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή26/03/1715:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή26/03/1715:001-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΣάββατο01/04/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο01/04/1715:001-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή02/04/1713:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή02/04/1715:000-3
ΧΑΝΙΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή02/04/1715:000-2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή02/04/1716:002-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή02/04/1716:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή02/04/1716:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή02/04/1716:000-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο08/04/1700:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο08/04/1715:004-0
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή09/04/1715:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή09/04/1716:001-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή09/04/1716:002-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή09/04/1716:001-3
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή09/04/1716:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή09/04/1716:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή09/04/1716:003-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΤετάρτη12/04/1700:003-0 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη12/04/1714:304-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη12/04/1714:303-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη12/04/1715:000-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΤετάρτη12/04/1715:000-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΤετάρτη12/04/1716:000-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη12/04/1716:000-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΠέμπτη13/04/1715:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΠέμπτη13/04/1716:000-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΣάββατο22/04/1700:000-3 α.α.
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΣάββατο22/04/1715:003-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή23/04/1715:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή23/04/1716:004-0
Ο.Φ.Η. - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή23/04/1716:003-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή23/04/1716:002-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή23/04/1716:005-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή23/04/1716:002-1
ΧΑΝΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΔευτέρα24/04/1716:002-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο29/04/1700:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο29/04/1717:001-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή30/04/1717:000-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή30/04/1717:001-3
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή30/04/1717:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή30/04/1717:005-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή30/04/1717:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή30/04/1717:002-4
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΔευτέρα01/05/1717:001-3


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΣάββατο06/05/1700:000-3 α.α.
ΛΑΜΙΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΣάββατο06/05/1717:001-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή07/05/1717:003-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή07/05/1717:005-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή07/05/1717:002-0
ΧΑΝΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή07/05/1717:001-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή07/05/1717:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/05/1717:001-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή07/05/1717:001-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΠαρασκευή12/05/1717:000-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο13/05/1700:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο13/05/1717:001-1
ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή14/05/1717:000-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή14/05/1717:001-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή14/05/1717:001-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή14/05/1717:003-0 α.α.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή14/05/1717:001-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή14/05/1717:003-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.Σάββατο20/05/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή21/05/1717:000-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΛΑΜΙΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή21/05/1717:000-0
ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή21/05/1717:000-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή21/05/1717:004-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/05/1717:001-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή21/05/1717:001-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή21/05/1717:002-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή21/05/1717:002-0


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο27/05/1700:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή28/05/1717:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή28/05/1717:006-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή28/05/1717:001-3
Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή28/05/1717:006-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή28/05/1717:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή28/05/1717:001-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή28/05/1717:002-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή28/05/1717:004-5


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣάββατο03/06/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΝΙΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή04/06/1717:003-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/06/1717:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/06/1717:000-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή04/06/1717:004-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή04/06/1717:000-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή04/06/1717:003-0 α.α.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή04/06/1717:003-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή04/06/1717:001-1


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣάββατο10/06/1700:000-3 α.α.
ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή11/06/1717:001-3
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή11/06/1717:002-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή11/06/1717:001-0
ΛΑΜΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣΚυριακή11/06/1717:000-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή11/06/1717:000-6
Ο.Φ.Η. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή11/06/1717:006-1
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή11/06/1717:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή11/06/1717:000-1