Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Ημιχρονο Sport
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)

<< Football League

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝΣάββατο21/01/1715:003-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή22/01/1711:001-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΤετάρτη05/04/1713:306-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/01/1711:300-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Σάββατο28/01/1712:001-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΠΕΥΚΗΣΚυριακή29/01/1711:455-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο04/02/1715:001-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΕΥΚΗΣΚυριακή05/02/1712:000-2
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή23/04/1711:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Σάββατο11/02/1712:004-7
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝΚυριακή02/04/1711:003-0
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΤετάρτη03/05/1715:003-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΠΕΥΚΗΣΚυριακή19/02/1715:003-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα20/02/1715:004-3
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΠέμπτη25/05/1716:000-3 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο25/02/1711:003-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Σάββατο25/02/1713:003-0 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή26/02/1715:002-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΠαρασκευή03/03/1713:000-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝΣάββατο04/03/1713:005-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα15/05/1716:000-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο11/03/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Σάββατο11/03/1713:000-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝΚυριακή12/03/1711:002-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο18/03/1700:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣΣάββατο18/03/1711:005-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα20/03/1715:001-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα29/05/1700:003-0 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΔευτέρα29/05/1716:003-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Δευτέρα29/05/1716:300-7