ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα νέων

Πρωτάθλημα παίδων >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/10/1711:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο07/10/1711:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-5
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/10/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο21/10/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή22/10/1711:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/11/1711:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-8
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή05/11/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο11/11/1711:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/12/1711:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/12/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΣΩΠΟΥΚυριακή03/12/1711:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο16/12/1711:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/12/1711:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή17/12/1711:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ