Ανούσος
Ξυδης
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
Lampa
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα Παίδων (Ε΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Δ΄ όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (ΣΤ΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή09/10/1111:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.5-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή09/10/1111:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο22/10/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-3
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή23/10/1111:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο05/11/1111:00ΛΑΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/11/1111:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο19/11/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο19/11/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.8-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/12/1111:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-5
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή04/12/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-3
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο17/12/1111:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΚΑΤΣΗΣ Π.0-10
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή18/12/1111:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/01/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.9-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή15/01/1211:00ΛΑΚΑΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο28/01/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ.2-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο28/01/1211:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο11/02/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.4-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή12/02/1211:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο10/03/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή11/03/1211:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΑΤΣΗΣ Π.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ