Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα Παίδων (Δ΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Γ΄ όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (Ε΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο15/10/1111:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.15-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο15/10/1111:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.6-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή16/10/1111:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο29/10/1111:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.0-9
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο29/10/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.8-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή30/10/1111:00ΛΑΚΑΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-9


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο12/11/1111:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο12/11/1111:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.2-1
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή13/11/1111:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.1-9


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο26/11/1111:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.3-5
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο26/11/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΣΑΧΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.19-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/11/1111:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.2-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο10/12/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΣΑΧΛΑΣ Κ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.17-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο10/12/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ.7-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή11/12/1111:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή08/01/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-3 α.α.
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή08/01/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.1-4
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή08/01/1211:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-10


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή22/01/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΣΑΧΛΑΣ Κ.9-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/01/1211:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.7-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή22/01/1211:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο04/02/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.8-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή05/02/1211:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.4-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή05/02/1211:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο03/03/1211:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.0-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή04/03/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή04/03/1211:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-14


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο10/03/1211:00ΛΑΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/03/1211:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-6
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/03/1211:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.7-1