Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ξυδης
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα Παίδων (Γ΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Β΄ όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (Δ΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/10/1111:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.8-0
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/10/1111:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/10/1111:00ΛΑΚΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.0-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/10/1111:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο05/11/1111:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ.0-10
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή06/11/1111:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.7-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1109:45ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.3-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1112:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-0
Ρεπό: Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/12/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή04/12/1111:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΣΑΧΛΑΣ Κ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/12/1111:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-9
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή18/12/1111:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/01/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή15/01/1211:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/01/1211:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.5-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/01/1211:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-7
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο04/02/1211:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.0-4
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή12/02/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Ρεπό: Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο10/03/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/03/1215:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ