Ανούσος
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα Παίδων (Β΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Α΄ όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (Γ΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο15/10/1111:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΑΧΛΑΣ Κ.1-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο15/10/1111:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.14-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο15/10/1111:30ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο29/10/1111:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.11-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/10/1111:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο29/10/1111:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο12/11/1111:00ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ.17-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο12/11/1111:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.1-8
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή13/11/1111:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο26/11/1113:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΚΑΤΣΗΣ Π.2-7
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/11/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/11/1111:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο10/12/1111:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.6-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/12/1111:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/12/1111:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.4-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο07/01/1211:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.5-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/01/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΚΑΤΣΗΣ Π.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή08/01/1211:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.8-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο21/01/1211:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/01/1211:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/01/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.9-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο28/01/1211:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/01/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/02/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΑΧΛΑΣ Κ.0-3 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο03/03/1211:00ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΧΛΑΣ Κ.3-0 α.α.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/03/1211:00ΛΑΚΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/03/1211:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο10/03/1209:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/03/1211:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-6
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο10/03/1212:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3 α.α.