Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο07/10/1716:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο07/10/1716:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο07/10/1716:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή08/10/1716:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/10/1716:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/10/1716:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο14/10/1716:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/10/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/10/1716:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-6
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.0-3
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο21/10/1716:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-5
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/10/1716:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή22/10/1716:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/10/1716:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο04/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/11/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.4-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο11/11/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή12/11/1711:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-9
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.6-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή19/11/1711:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.5-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο25/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/1711:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.0-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή26/11/1715:003-0 α.α.
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/12/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/12/1711:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-4
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή03/12/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο09/12/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΣ Π.3-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο09/12/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.4-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/12/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο16/12/1715:00
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/12/1715:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/12/1711:00
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή17/12/1715:00
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή17/12/1715:00
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/12/1715:00
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο23/12/1715:00
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/01/1811:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/01/1815:00
Ρεπό: Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΕΛΙΚΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΙΚΑΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΕΛΙΚΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΙΚΑΣ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣ
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ