Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Ξυδης
Πλαίσιο
Lampa
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α1΄ Κατηγορία

<< Α΄ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο13/10/1816:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή14/10/1816:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή14/10/1816:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/10/1815:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο20/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή21/10/1816:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο03/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/11/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή25/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο01/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή02/12/1815:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο08/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο08/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/12/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο15/12/1815:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή23/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.6-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/12/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/01/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)3-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή13/01/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη23/01/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΤετάρτη23/01/1915:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο19/01/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο19/01/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΣΩΠΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή20/01/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/02/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/02/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο09/02/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/02/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.4-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/02/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο02/02/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/02/1911:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή03/02/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-5
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή03/02/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΣΩΠΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16/02/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/02/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή17/02/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/02/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή17/02/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή17/02/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/02/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/02/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)4-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο23/02/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.5-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή24/02/1915:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/02/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο09/03/1915:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο02/03/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή03/03/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/03/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή03/03/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)0-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή03/03/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο16/03/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/03/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/03/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή17/03/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.8-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/03/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή17/03/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/03/1915:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/03/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή24/03/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/03/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή24/03/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή31/03/1916:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.7-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή31/03/1916:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή31/03/1916:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή31/03/1916:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή31/03/1916:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-6


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή07/04/1916:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-8
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή07/04/1916:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/04/1916:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΣΩΠΟΥΚυριακή07/04/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή07/04/1916:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.6-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/04/1916:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/04/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή14/04/1916:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή14/04/1916:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή14/04/1916:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/04/1916:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3