Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΣΩΠΟΥ


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΥΚΕΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΥΚΕΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣ