Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Τεντοεξελιξη
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α΄ Κατηγορία

Play off Α΄ κατηγορίας >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο05/10/1916:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο05/10/1916:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο05/10/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο05/10/1916:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-2
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/10/1916:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π.4-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή13/10/1916:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή13/10/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο19/10/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/10/1916:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/10/1916:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-5
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1916:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο26/10/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-0
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/10/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/10/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο02/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.4-4
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/11/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.5-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή24/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο30/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο30/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή01/12/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/12/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
Ρεπό: ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π.5-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/12/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-2
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο14/12/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο14/12/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/12/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/12/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο04/01/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/01/2015:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή05/01/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο11/01/2015:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/01/2015:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή12/01/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή12/01/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή19/01/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή19/01/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή19/01/2015:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/01/2015:15ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/01/2015:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή26/01/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο01/02/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο01/02/2015:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/02/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/02/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)4-4
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο08/02/2015:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο08/02/2015:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/02/2015:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή09/02/2015:30, ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)3-2
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή16/02/2015:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή16/02/2015:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-3
Ρεπό: ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ