Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 13:00 | 2-0 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 15:00 | 0-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Σάββατο | 02/11/19 | 15:30 | 0-3 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 4-4 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 03/11/19 | 15:00 | 3-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 13:30 | 3-0 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 3-5 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/11/19 | 15:00 | 4-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 1-3 | |
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | 3-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Σάββατο | 07/12/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΘΙΚΙΩΝ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 4-0 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 08/12/19 | 15:00 | 0-4 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 11:30 | 0-0 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 10-0 | |
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 15/12/19 | 15:00 | 4-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 1-9 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 0-0 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 1-3 | |
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 8-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 1-3 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 0-0 | |
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 26/01/20 | 15:00 | 3-0 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 02/02/20 | 11:30 | 1-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:30 | 4-1 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 1-2 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΤΡΩΝ | Κυριακή | 09/02/20 | 15:00 | 0-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 13:00 | 0-2 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 23/02/20 | 15:30 | 4-1 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 23/02/20 | 15:45 | 9-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε | ||
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | Κυριακή | 15/03/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε |