Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Navis
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Petroulis
Χυμοί Λακωνίας
Lampa
wecare-ambulance
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων

<< Κύπελλο Ελλάδας

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
00/00/0000:00
00/00/0000:00
00/00/0000:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο03/10/2016:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/10/2016:153-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο03/10/2016:15ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-4
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή04/10/2016:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/10/2016:15ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2 παρ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/10/2016:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή04/10/2016:15ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/10/2016:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1 (πεν: 3-1)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή04/10/2016:150-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή04/10/2016:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/10/2016:15ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή11/10/2016:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1 παρ.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο10/10/2016:15ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο10/10/2016:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/10/2016:15ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.4-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/10/2016:15ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.4-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή11/10/2016:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη21/10/2015:45ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.3-1 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ00/00/0000:00