Ταυγετος
Navis
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
Δημάκος
wecare-ambulance
Petroulis
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)

<< Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/10/2116:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.2-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή17/10/2116:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-9
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή17/10/2116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.6-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/10/2116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.6-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο23/10/2116:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/10/2116:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο30/10/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή31/10/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή31/10/2115:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-1
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο06/11/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή07/11/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.5-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/11/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο13/11/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή21/11/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-6
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο27/11/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.6-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο27/11/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή05/12/2115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.9-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο11/12/2115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/12/2115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή12/12/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο18/12/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή19/12/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.5-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/12/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο15/01/2215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο15/01/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή16/01/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή23/01/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή23/01/2215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο29/01/2215:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή30/01/2211:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.7-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή30/01/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.2-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο05/02/2215:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-10
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή06/02/2215:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ)2-0
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή06/02/2215:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-5
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ