Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
Ψητοπωλείο Παρθενών
Petroulis
Lampa
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
wecare-ambulance
Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Navis
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)

<< Τελική φάση Α΄ κατηγορίας
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο16/10/2116:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-9
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/10/2116:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/10/2116:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-4
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο23/10/2116:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-6
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/10/2116:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/10/2116:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.3-1
Ρεπό: Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/10/2115:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.7-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή31/10/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.3-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο06/11/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή07/11/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-5
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/11/2115:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.5-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/11/2115:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή14/11/2115:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-4
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή14/11/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο20/11/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή21/11/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.10-0
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο27/11/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή28/11/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή28/11/2115:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/12/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-6
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο11/12/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο11/12/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-3
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή12/12/2115:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-0
Ρεπό: Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο18/12/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.5-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/12/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή19/12/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο15/01/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-11
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή16/01/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.6-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή16/01/2215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.3-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο22/01/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-4
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/01/2215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.6-4
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/01/2215:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο29/01/2215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-2
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο29/01/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-10
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή30/01/2215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/02/2215:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)2-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή06/02/2215:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή06/02/2215:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)5-3
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ