Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Ανούσος
Ταυγετος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)

Γ΄ Κατηγορία γυναικών >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή13/11/2215:002-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή13/11/2215:001-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή13/11/2215:001-2
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή13/11/2215:001-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή13/11/2215:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/2211:001-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή20/11/2214:000-1
ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή20/11/2215:003-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/11/2215:003-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:001-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή20/11/2215:002-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή20/11/2215:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΣάββατο26/11/2215:002-2
ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή27/11/2213:001-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/2213:452-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή27/11/2215:000-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/2215:000-3
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή27/11/2215:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/12/2213:004-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή04/12/2215:004-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/12/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή04/12/2215:002-1
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/12/2215:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή11/12/2215:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή11/12/2215:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή11/12/2215:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή11/12/2218:30


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Σάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο17/12/2215:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Σάββατο17/12/2215:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΤετάρτη21/12/2215:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΤετάρτη21/12/2215:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη21/12/2215:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Τετάρτη21/12/2215:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΤετάρτη21/12/2218:30


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή08/01/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή08/01/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή08/01/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/01/2315:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή08/01/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή08/01/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή08/01/2315:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή15/01/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή15/01/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή15/01/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή15/01/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/01/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/2315:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή22/01/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή22/01/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή22/01/2315:00
ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή22/01/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/01/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/01/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή29/01/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Σάββατο04/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΣάββατο04/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Σάββατο04/02/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη08/02/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Τετάρτη08/02/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή12/02/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή12/02/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή12/02/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή12/02/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΡΟΔΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ00/00/0000:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ00/00/0000:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ00/00/0000:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.00/00/0000:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ00/00/0000:00