Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
Ανούσος
Lampa
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)

<< Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/12/2214:004-4
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή11/12/2215:004-0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤετάρτη28/12/2215:003-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή18/12/2215:001-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/01/2315:00
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/01/2315:00
Ρεπό: ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Σάββατο07/01/2315:001-0
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή08/01/2314:003-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή08/01/2315:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/01/2315:001-3
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή15/01/2315:005-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/02/2315:00
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣάββατο21/01/2315:000-4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή22/01/2315:000-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/2315:001-1
Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή05/02/2315:00
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/02/2315:00
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/02/2315:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή12/02/2315:00
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/02/2315:00
Ρεπό: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/02/2315:00
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή19/02/2315:00
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή19/02/2315:00
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή05/03/2315:00
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/03/2315:00
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή05/03/2315:00
Ρεπό: ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/03/2315:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/03/2315:00
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/03/2315:00
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή02/04/2315:00
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή02/04/2315:00
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή02/04/2315:00
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή09/04/2315:00
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή09/04/2315:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/04/2315:00
Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή30/04/2316:00
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/04/2316:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/04/2316:00
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή07/05/2317:00
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή07/05/2317:00
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή07/05/2317:00
Ρεπό: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)