Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο13/10/1216:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή14/10/1212:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-5
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/10/1212:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή14/10/1216:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.4-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή14/10/1216:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο20/10/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-3
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο20/10/1216:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή21/10/1212:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή21/10/1216:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή21/10/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/11/1211:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή04/11/1212:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο10/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/11/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/11/1211:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή11/11/1215:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο17/11/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/11/1212:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή18/11/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο24/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-4
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή25/11/1211:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή25/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/11/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.2-5
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΝΙΑΤΩΝΣάββατο01/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/12/1211:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή02/12/1212:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή02/12/1215:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-0
Ρεπό: Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο08/12/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή09/12/1211:30ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΤΣΕΤΣΕΚΑΣ Κ.4-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο15/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/12/1212:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/12/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή16/12/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-2
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.3-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο22/12/1212:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή23/12/1215:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.5-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-2
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο29/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο29/12/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή30/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή30/12/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή30/12/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο12/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο12/01/1315:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή13/01/1311:30ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.5-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή13/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο19/01/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή20/01/1312:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.3-0 α.α.
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή20/01/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.6-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΡΥΝΙΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο26/01/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-2
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή27/01/1311:30ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή27/01/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/01/1315:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΙΑΤΩΝΚυριακή27/01/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.4-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο02/02/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/02/1310:15ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-2
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/02/1311:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.2-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή03/02/1315:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή10/02/1311:30ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.7-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή10/02/1315:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.4-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή10/02/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο16/02/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΝΙΑΤΩΝΣάββατο16/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/02/1311:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι.5-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/02/1312:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή17/02/1315:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο23/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή24/02/1311:30ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/02/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-3
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή24/02/1315:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή24/02/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΙΑΤΩΝΣάββατο02/03/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο02/03/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/03/1311:30ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή03/03/1312:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.7-5
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή03/03/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο09/03/1315:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΝΙΑΤΩΝΚυριακή10/03/1311:30ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή10/03/1315:30ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο30/03/1316:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΙΚΑΣΣάββατο30/03/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/03/1312:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή31/03/1316:00, ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή31/03/1316:00, ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.6-2
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο06/04/1316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή07/04/1312:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΝΙΑΤΩΝΚυριακή07/04/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή07/04/1316:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή07/04/1316:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ