Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.2-2
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/11/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/11/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΟΥΛΤΟΣ Π.2-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή04/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο10/11/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.6-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο10/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.2-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή11/11/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή11/11/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο17/11/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.2-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο17/11/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-2
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-4
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο17/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/11/1211:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή25/11/1211:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή25/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή25/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή25/11/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΛΑΓΚΟΣ Χ.0-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο01/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.5-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.3-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή02/12/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΣΟΥΛΤΟΣ Π.3-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.4-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή02/12/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/12/1211:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.3-3
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/12/1211:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.1-5
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΑΡΥΩΝΚυριακή09/12/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΚΑΡΥΩΝΣάββατο15/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/12/1211:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή16/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.3-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή16/12/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/12/1211:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή23/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΡΥΝΙΟΣ Π.1-0
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.0-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο05/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.5-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο29/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-4
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΡΥΩΝΣάββατο29/12/1215:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-0
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/12/1211:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.6-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή30/12/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΡΥΝΙΟΣ Π.0-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/01/1310:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/01/1315:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή13/01/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο19/01/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή20/01/1310:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/01/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΑΡΥΩΝΚυριακή20/01/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.4-4
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΑΡΥΩΝΣάββατο26/01/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.5-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή27/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.4-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή27/01/1315:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή03/02/1311:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.6-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/02/1311:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή03/02/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-4
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.5-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0 α.α.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο09/02/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή10/02/1311:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.3-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή10/02/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΡΥΝΙΟΣ Π.3-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΑΡΥΩΝΚυριακή10/02/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο16/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/02/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/02/1315:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.4-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή17/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΒΡΥΝΙΟΣ Π.4-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή17/02/1315:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο23/02/1315:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.5-3
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή24/02/1311:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-5
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή24/02/1311:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.3-1
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή24/02/1311:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.7-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο02/03/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο02/03/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.0-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή03/03/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.2-2
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή03/03/1315:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.1-7
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚΑΡΥΩΝΤετάρτη06/03/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο09/03/1315:30ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/03/1311:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.4-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή10/03/1312:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή10/03/1315:30ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-3
ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.0-5