Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο09/11/1315:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΡΑΚΟΥ Ε.5-0
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/11/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή10/11/1315:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο16/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή17/11/1310:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή17/11/1312:15ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή17/11/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.5-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο23/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή24/11/1315:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΔΡΑΚΟΥ Ε.2-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή24/11/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή24/11/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο30/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1310:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-5
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/12/1312:30ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-5
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/12/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο07/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.4-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο14/12/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.2-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή15/12/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/12/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/12/1310:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή22/12/1311:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-4
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/12/1312:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή05/01/1411:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή05/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο11/01/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή12/01/1411:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή12/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-6
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/01/1411:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.6-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή26/01/1411:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-4
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή26/01/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή26/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή26/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΔΡΑΚΟΥ Ε.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-4
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο01/02/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.3-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή02/02/1411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή02/02/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο08/02/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.8-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/02/1411:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.7-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/02/1410:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.5-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/02/1412:15ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή16/02/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/02/1411:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή23/02/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-4
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/02/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο08/03/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο08/03/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/03/1411:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΛΙΑΡΟΣ Σ.4-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή09/03/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΔΡΑΚΟΥ Ε.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή09/03/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο15/03/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-2
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο15/03/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/03/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-5
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή16/03/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή16/03/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο22/03/1416:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/03/1410:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/03/1413:00ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.4-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.6-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0