Μαρκούτσος Πέτρος
Ταυγετος
Δημάκος
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Αγώνας κατάταξης 3ης - 4ης θέσης
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΙΚΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/11/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή10/11/1311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή10/11/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/11/1311:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/11/1311:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.5-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή17/11/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή17/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.8-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή24/11/1311:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή24/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΥΚΕΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο30/11/1315:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/12/1311:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΔΡΑΚΟΥ Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/12/1311:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/12/1311:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/12/1311:30ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΔΡΑΚΟΥ Ε.2-0
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/12/1315:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-1
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/12/1311:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή15/12/1315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο21/12/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο21/12/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/12/1311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/12/1311:45ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή05/01/1411:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/01/1411:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή05/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/01/1411:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή12/01/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο18/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-2
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο18/01/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή19/01/1411:30ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο25/01/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.3-0
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο25/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή26/01/1411:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/01/1411:30ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.3-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο01/02/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-5
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο01/02/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο01/03/1411:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο08/02/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο08/02/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΙΚΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-6
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/02/1411:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.8-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/02/1411:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.5-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/02/1411:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/02/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο22/02/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-5
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο22/02/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο22/02/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο08/03/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.7-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο08/03/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/03/1411:303-0 α.α.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΙΚΑΣΚυριακή09/03/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο15/03/1415:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/03/1411:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/03/1411:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-0
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή16/03/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.4-4
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο22/03/1416:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.3-1
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή23/03/1412:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή23/03/1416:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ