ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Πλαίσιο
Δημάκος
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο13/09/1416:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/09/1416:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1 παρ.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή14/09/1416:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή14/09/1416:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή14/09/1416:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.3-1 παρ.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο20/09/1415:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο20/09/1415:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-4
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/09/1415:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή21/09/1415:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή21/09/1415:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2 (πεν: 1-4)
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή21/09/1415:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.6-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή21/09/1415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.0-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή21/09/1415:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΔΡΑΚΟΥ Ε.0-0 (πεν: 5-4)


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο27/09/1415:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο27/09/1415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο27/09/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-8
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή28/09/1415:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή28/09/1415:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-2 παρ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή28/09/1415:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΥ Ε.5-1
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή28/09/1415:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή28/09/1415:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-4
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή28/09/1415:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1 παρ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή28/09/1415:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη08/10/1415:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη08/10/1415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη08/10/1418:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-2 παρ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη05/11/1414:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-0 παρ.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη05/11/1414:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)5-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη26/11/1414:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.3-4 παρ.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη26/11/1414:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1 (πεν: 3-4)


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (1ος αγώνας)ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη28/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη28/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη11/02/1514:15ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)6-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (2ος αγώνας)ΔΑΦΝΙΟΥΤετάρτη11/02/1514:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (Τελικός αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο21/02/1514:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2 παρ.