Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Α΄ όμιλος) (1η αγ.) | Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 23/09/23 | 16:00 | 1-1 |
2. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Α΄ όμιλος) (2η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 4-1 |
3. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Α΄ όμιλος) (3η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Τετάρτη | 11/10/23 | 16:00 | 8-0 |
4. | Κ 16 (1η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 11:45 | 2-0 |
5. | Α΄ Κατηγορία (1η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 0-0 |
6. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 3-0 α.α. |
7. | Α΄ Κατηγορία (2η αγ.) | Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΑΦΝΙΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-9 |
8. | Κ 16 (2η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
9. | Α΄ Κατηγορία (3η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-3 |
10. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:00 | 5-1 |
11. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:30 | 3-2 |
12. | Α΄ Κατηγορία (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 3-2 |
13. | Κ 16 (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:30 | 0-4 |
14. | Α΄ Κατηγορία (5η αγ.) | Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΧΡΥΣΑΦΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 0-7 |
15. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 2-4 |
16. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 0-3 |
17. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | 0-1 |
18. | Α΄ Κατηγορία (6η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-2 |
19. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 09:30 | 2-0 |
20. | Κ 16 (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:30 | 2-1 |
21. | Α΄ Κατηγορία (7η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 0-0 |
22. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (2η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:45 | 3-1 |
23. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 1-2 |
24. | Α΄ Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 4-0 |
25. | Κ 16 (5η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 6-0 |
26. | Α΄ Κατηγορία (9η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-3 |
27. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 0-3 |
28. | K 8 (1η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 10:30 | |
29. | Κ 10 (1η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:30 | |
30. | Α΄ Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 2-1 |
31. | Α΄ Κατηγορία (11η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 5-0 |
32. | Κ 16 (6η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | 3-1 |
33. | Α΄ Κατηγορία (12η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 4-1 |
34. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 27/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
35. | Α΄ Κατηγορία (13η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 0-2 |
36. | Α΄ Κατηγορία (14η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
37. | Κ 16 (7η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
38. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (7η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 9-0 |
39. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 0-5 |
40. | Α΄ Κατηγορία (15η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-0 |
41. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (7η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:00 | 5-1 |
42. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (3η φάση) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (1ος Ημιτελικός) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:30 | 0-1 |
43. | Κ 16 (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:30 | 2-0 |
44. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:45 | 3-1 |
45. | Α΄ Κατηγορία (16η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-2 |
46. | Α΄ Κατηγορία (17η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-1 |
47. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 1-0 |
48. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:00 | 2-0 |
49. | Κ 16 (9η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-3 |
50. | Α΄ Κατηγορία (18η αγ.) | Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
51. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (3η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (2ος Ημιτελικός) | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | 2-2 |
52. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:00 | 2-1 |
53. | Play off Α κατηγορίας (2η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:15 | 0-3 |
54. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (10η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
55. | Κ 16 (10η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
56. | Play off Α κατηγορίας (3η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
57. | Play off Α κατηγορίας (4η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | ||||
58. | Play off Α κατηγορίας (5η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | ||||
59. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (4η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (Τελικός αγώνας ) | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |