Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 3-1 | |
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 0-3 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 1-0 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 0-3 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | 2-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 1-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 2-1 | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 2-0 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 0-1 | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | 1-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 1-0 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 3-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | 0-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | "Φ. ΒΑΡΔΑΞΗΣ" | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 1-0 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 1-3 | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 2-2 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | 0-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 0-1 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 2-1 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 3-1 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 1-3 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/04/21 | 16:30 | 0-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 17/04/21 | 16:30 | 1-1 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 16:30 | 1-1 | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 18/04/21 | 16:30 | 2-1 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 18/04/21 | 16:30 | 0-1 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 16:30 | 0-1 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | Δ.Α.Κ. ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 18/04/21 | 16:30 | 3-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | "Φ. ΒΑΡΔΑΞΗΣ" | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 2-1 | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 0-0 | |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 1-4 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 1-2 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 2-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 25/04/21 | 16:30 | 1-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 1-2 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 3-1 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 1-0 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 09/05/21 | 17:00 | 1-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 0-2 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 3-0 | |
ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 0-2 | |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 16/05/21 | 17:00 | 1-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 23/05/21 | 17:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 23/05/21 | 17:00 | 2-0 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 23/05/21 | 17:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 23/05/21 | 17:00 | 0-2 | |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | Κυριακή | 23/05/21 | 17:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Πέμπτη | 03/06/21 | 17:00 | 6-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 2-2 | |
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 3-1 | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 1-1 | |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 2-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 2-0 | |
ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 06/06/21 | 17:00 | 0-4 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 1-3 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ | ΡΟΥΦ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 0-2 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 0-1 | |
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | ΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 3-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 | ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ | Τετάρτη | 09/06/21 | 17:00 | 7-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 3-2 | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 2-1 | |
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 0-0 | |
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 0-2 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 1-0 | |
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 13/06/21 | 17:00 | 3-0 |