Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΡΟΔΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Σάββατο | 06/11/21 | 14:45 | 1-0 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 1-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 1-2 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 2-1 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 07/11/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 22/12/21 | 14:30 | 2-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 13/11/21 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Σάββατο | 13/11/21 | 15:00 | 0-1 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 13/11/21 | 15:00 | 1-2 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Ε.Κ. Β΄ | "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | 0-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | 0-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | 1-1 | |
ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 14/11/21 | 15:00 | 0-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 2-0 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 1-1 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 2-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 20/11/21 | 15:00 | 1-2 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 20/11/21 | 18:00 | 2-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 21/11/21 | 15:00 | 3-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 0-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΧΑΝΙΑ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 2-2 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 0-3 α.α. | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 1-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 24/11/21 | 15:00 | 1-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 27/11/21 | 14:45 | 2-2 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 27/11/21 | 17:00 | 2-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 14:45 | 0-2 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 14:45 | 3-1 | |
ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 28/11/21 | 14:45 | 4-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΧΑΝΙΑ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 28/11/21 | 14:45 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 28/11/21 | 17:00 | 0-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" | Τετάρτη | 22/12/21 | 14:00 | 1-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Σάββατο | 04/12/21 | 14:45 | 0-1 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 04/12/21 | 14:45 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 04/12/21 | 17:00 | 1-0 | |
ΧΑΝΙΑ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 05/12/21 | 14:45 | 3-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 05/12/21 | 14:45 | 0-3 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΡΟΔΟΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 05/12/21 | 14:45 | 1-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 05/12/21 | 17:00 | 0-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 19/01/22 | 15:00 | 0-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 11/12/21 | 14:45 | 0-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 14:45 | 2-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 11/12/21 | 14:45 | 3-2 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 17:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 12/12/21 | 14:45 | 2-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 12/12/21 | 17:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 19/01/22 | 14:00 | 3-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:00 | 0-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Τετάρτη | 15/12/21 | 14:00 | 0-0 | |
ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 15/12/21 | 14:30 | 1-2 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | 1-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | 1-2 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | 3-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 15/12/21 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | 0-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 18/12/21 | 14:45 | 0-2 | |
ΡΟΔΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 1-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 1-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 2-2 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 5-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 0-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | "Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" | Κυριακή | 19/12/21 | 14:45 | 0-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Τετάρτη | 29/12/21 | 14:30 | 0-1 | |
ΧΑΝΙΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 29/12/21 | 15:00 | 4-0 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 29/12/21 | 15:00 | 0-2 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 29/12/21 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 29/12/21 | 15:00 | 1-0 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Τετάρτη | 29/12/21 | 15:00 | 5-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 19/01/22 | 15:00 | 0-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Πέμπτη | 20/01/22 | 14:45 | 0-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 05/01/22 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 19/01/22 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 19/01/22 | 15:00 | 3-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 26/01/22 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΑΝΙΑ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:00 | 2-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 23/02/22 | 15:00 | 2-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Σάββατο | 08/01/22 | 17:00 | 1-0 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:00 | 5-1 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 02/02/22 | 15:30 | 1-2 | |
ΧΑΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 09/02/22 | 14:00 | 3-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Τετάρτη | 23/02/22 | 15:00 | 2-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 23/02/22 | 15:00 | 0-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 12/01/22 | 15:00 | 2-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 12/01/22 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 12/01/22 | 15:00 | 1-3 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 12/01/22 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 12/01/22 | 15:00 | 2-2 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 02/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 02/03/22 | 15:00 | 1-0 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 15/01/22 | 14:45 | 0-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 0-2 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 3-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 3-2 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 3-0 α.α. | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 16/01/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 16/03/22 | 15:00 | 1-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κυριακή | 23/01/22 | 14:00 | 1-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 23/01/22 | 14:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ" | Κυριακή | 23/01/22 | 14:45 | 1-3 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 23/01/22 | 14:45 | 2-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 23/01/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 23/01/22 | 14:45 | 0-2 | |
ΧΑΝΙΑ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 23/01/22 | 14:45 | 5-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 09/02/22 | 15:00 | 3-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 29/01/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 30/01/22 | 14:00 | 0-0 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΧΑΝΙΑ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 30/01/22 | 14:45 | 0-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 30/01/22 | 14:45 | 1-2 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 30/01/22 | 14:45 | 3-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 30/01/22 | 14:45 | 0-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 30/01/22 | 14:45 | 2-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 30/01/22 | 17:00 | 1-0 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 05/02/22 | 14:45 | 2-3 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 05/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 14:00 | 1-3 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 06/02/22 | 14:45 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 06/02/22 | 14:45 | 2-1 | |
ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 06/02/22 | 14:45 | 0-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 06/02/22 | 15:45 | 1-1 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Τετάρτη | 16/03/22 | 15:00 | 1-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 12/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 12/02/22 | 17:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 13/02/22 | 13:30 | 0-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 13/02/22 | 14:30 | 1-1 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 13/02/22 | 14:45 | 1-2 | |
ΧΑΝΙΑ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 13/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 13/02/22 | 14:45 | 1-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΔΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 13/02/22 | 14:45 | 0-1 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΑΝΙΑ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 16/02/22 | 14:00 | 2-2 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 16/02/22 | 14:00 | 2-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:00 | 0-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:00 | 0-1 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:00 | 4-0 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Τετάρτη | 16/02/22 | 15:30 | 0-1 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 19/02/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:30 | 1-2 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:45 | 0-1 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΧΑΝΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:45 | 3-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 20/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 20/02/22 | 14:45 | 2-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Σάββατο | 26/02/22 | 14:45 | 1-1 | ||
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:00 | 4-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 27/02/22 | 14:30 | 0-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:45 | 2-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:45 | 2-1 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:45 | 2-1 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 27/02/22 | 14:45 | 0-0 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 05/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 05/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 05/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 06/03/22 | 14:45 | 3-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΡΟΔΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 06/03/22 | 14:45 | 0-3 α.α. | |
ΧΑΝΙΑ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 06/03/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 06/03/22 | 14:45 | 0-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 06/03/22 | 14:45 | 2-0 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 09/03/22 | 14:00 | 3-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 0-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΡΟΔΟΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 09/03/22 | 15:00 | 1-2 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Τετάρτη | 23/03/22 | 15:00 | 1-1 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 12/03/22 | 14:00 | 3-1 | |
ΧΑΝΙΑ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 12/03/22 | 14:15 | 2-1 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 13/03/22 | 14:00 | 1-1 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 13/03/22 | 14:45 | 2-0 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 13/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 13/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 13/03/22 | 14:45 | 0-0 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Τετάρτη | 20/04/22 | 15:00 | 1-2 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 19/03/22 | 14:45 | 3-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" | Σάββατο | 19/03/22 | 14:45 | 1-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 2-1 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 14:45 | 6-0 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 26/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 26/03/22 | 14:45 | 2-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Σάββατο | 26/03/22 | 14:45 | 0-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 26/03/22 | 14:45 | 4-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΔΟΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 27/03/22 | 13:45 | 0-0 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 27/03/22 | 14:45 | 1-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 27/03/22 | 14:45 | 1-1 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 20/04/22 | 15:00 | 1-2 |
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 30/03/22 | 14:00 | 1-2 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 30/03/22 | 14:00 | 1-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 30/03/22 | 15:00 | 4-0 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 30/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 30/03/22 | 15:00 | 1-0 | |
ΡΟΔΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 30/03/22 | 15:00 | 0-4 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 30/03/22 | 18:00 | 0-1 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | Σάββατο | 23/04/22 | 14:30 | 0-3 |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 02/04/22 | 14:45 | 2-0 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 02/04/22 | 17:00 | 1-1 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 3-2 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 0-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 2-0 | |
ΧΑΝΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 0-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 03/04/22 | 14:45 | 2-0 |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 06/04/22 | 13:45 | 2-3 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:00 | 0-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:00 | 3-1 | ||
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΡΟΔΟΣ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:00 | 4-2 | |
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 06/04/22 | 15:30 | 1-4 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 06/04/22 | 18:00 | 1-0 |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 14:45 | 2-2 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 09/04/22 | 17:00 | 2-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 10/04/22 | 14:30 | 2-1 | |
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 10/04/22 | 14:45 | 1-3 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 10/04/22 | 14:45 | 4-2 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 10/04/22 | 14:45 | 1-2 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 10/04/22 | 14:45 | 1-1 | |
ΧΑΝΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 10/04/22 | 14:45 | 2-0 |
31η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 13/04/22 | 14:00 | 4-1 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:00 | 3-1 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - ΡΟΔΟΣ | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:00 | 5-0 | ||
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Τετάρτη | 13/04/22 | 15:30 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 13/04/22 | 18:00 | 0-2 |
32η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - Α.Ε.Κ. Β΄ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Σάββατο | 16/04/22 | 14:45 | 1-3 | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 14:45 | 3-0 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Σάββατο | 16/04/22 | 17:00 | 2-0 | |
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΧΑΝΙΑ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 17/04/22 | 12:00 | 3-1 | |
ΡΟΔΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 17/04/22 | 14:45 | 0-3 α.α. | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 17/04/22 | 14:45 | 0-0 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 17/04/22 | 14:45 | 5-1 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/04/22 | 14:45 | 2-2 |
33η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 2-0 | |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 0-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 2-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 0-3 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ - ΡΟΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 3-0 α.α. | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 5-0 | |
Α.Ε.Κ. Β΄ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ | Τετάρτη | 27/04/22 | 15:30 | 2-2 |
34η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 1-2 | |
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ | Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 3-2 | |
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ" | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 3-0 α.α. | |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 1-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 2-1 | |
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 1-2 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΧΑΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 3-1 | |
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ | ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 01/05/22 | 14:45 | 5-1 |