Τεντοεξελιξη
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Lampa
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Δημάκος
Ανούσος
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)

Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή13/11/2215:002-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή13/11/2215:001-4
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή13/11/2215:001-2
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή13/11/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή13/11/2215:001-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή13/11/2215:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή20/11/2211:001-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή20/11/2214:000-1
ΡΟΔΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή20/11/2215:003-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/11/2215:003-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:001-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή20/11/2215:002-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή20/11/2215:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΣάββατο26/11/2215:002-2
ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή27/11/2213:001-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή27/11/2213:452-1
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή27/11/2215:000-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή27/11/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/2215:000-3
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή27/11/2215:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή04/12/2213:004-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/12/2215:002-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή04/12/2215:004-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/12/2215:000-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή04/12/2215:002-1
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/12/2215:001-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή11/12/2211:000-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/12/2215:000-1
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή11/12/2215:003-0
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή11/12/2215:002-1
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/12/2215:001-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή11/12/2218:301-0
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Τρίτη10/01/2314:451-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΣάββατο17/12/2211:001-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/12/2212:001-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο17/12/2215:000-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Σάββατο17/12/2215:003-1
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο17/12/2215:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:001-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Σάββατο17/12/2215:000-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη21/12/2214:002-4
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΤετάρτη21/12/2215:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΤετάρτη21/12/2215:006-2
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Τετάρτη21/12/2215:001-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:001-1
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΤετάρτη21/12/2218:300-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΤετάρτη11/01/2315:001-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο07/01/2315:000-2
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο07/01/2315:001-2
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΣάββατο07/01/2315:001-2
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή08/01/2313:001-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή08/01/2315:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/01/2315:001-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή08/01/2315:003-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή15/01/2313:001-1
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή15/01/2315:002-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή15/01/2315:000-2
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή15/01/2315:003-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:002-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή15/01/2315:005-0
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/2315:001-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/01/2314:003-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/2315:004-1
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή22/01/2315:001-3
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή22/01/2315:003-0
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή22/01/2315:001-0
ΡΟΔΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή22/01/2315:002-0
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή22/01/2315:003-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/01/2312:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή29/01/2312:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή29/01/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή29/01/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Σάββατο04/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΣάββατο04/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Σάββατο04/02/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη08/02/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Τετάρτη08/02/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή12/02/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή12/02/2315:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή12/02/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή12/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή12/02/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή12/02/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΡΟΔΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή19/02/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή19/02/2315:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/02/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή19/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή19/02/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή19/02/2315:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή26/02/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/02/2315:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή26/02/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/02/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή26/02/2315:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή05/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή05/02/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή05/03/2315:00
ΡΟΔΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή05/03/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή05/03/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή05/03/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή05/03/2315:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο11/03/2315:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο11/03/2315:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΡΟΔΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Σάββατο11/03/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο11/03/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο11/03/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΣάββατο11/03/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο11/03/2315:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΤετάρτη15/03/2315:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη15/03/2315:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΤετάρτη15/03/2315:00
ΡΟΔΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Τετάρτη15/03/2315:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΤετάρτη15/03/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη15/03/2315:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη15/03/2315:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή19/03/2315:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΟΛΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/03/2315:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή19/03/2315:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή19/03/2315:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/03/2315:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΚυριακή19/03/2315:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή19/03/2315:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή26/03/2316:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/03/2316:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/03/2316:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή26/03/2316:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή26/03/2316:00
ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή26/03/2316:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή26/03/2316:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή02/04/2316:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή02/04/2316:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή02/04/2316:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή02/04/2316:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή02/04/2316:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή02/04/2316:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή02/04/2316:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο08/04/2316:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο08/04/2316:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Σάββατο08/04/2316:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/04/2316:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΣάββατο08/04/2316:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο08/04/2316:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΣάββατο08/04/2316:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη12/04/2316:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΤετάρτη12/04/2316:00
ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη12/04/2316:00
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΤετάρτη12/04/2316:00
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Τετάρτη12/04/2316:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΤετάρτη12/04/2316:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΤετάρτη12/04/2316:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή23/04/2316:00
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή23/04/2316:00
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΚυριακή23/04/2316:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΡΟΔΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή23/04/2316:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή23/04/2316:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή23/04/2316:00
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή23/04/2316:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή30/04/2316:00
ΡΟΔΟΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή30/04/2316:00
Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή30/04/2316:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή30/04/2316:00
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή30/04/2316:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή30/04/2316:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή30/04/2316:00