Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Πλαίσιο
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)

Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο29/10/2215:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο29/10/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή30/10/2210:45ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή30/10/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο05/11/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/11/2210:45ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-7
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-8
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο12/11/2215:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.4-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/11/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή13/11/2210:45ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή13/11/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο19/11/2215:00ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή20/11/2211:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/2211:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-5
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-8


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο26/11/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.6-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή27/11/2210:45ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.9-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή27/11/2210:45ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο03/12/2215:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή04/12/2210:45ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Α.8-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/12/2211:00ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/12/2211:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο10/12/2215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/12/2210:45ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/12/2210:45ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-5


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/12/2215:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-7
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/12/2211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.6-3
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/12/2211:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/12/2215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο07/01/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.10-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/01/2310:45ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή08/01/2315:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή08/01/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο14/01/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/01/2311:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή15/01/2311:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-7
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή15/01/2311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/01/2310:45ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή22/01/2311:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή22/01/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή22/01/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο28/01/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο28/01/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή29/01/2310:45ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή29/01/2315:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή05/02/2311:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/02/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή05/02/2315:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή05/02/2315:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ