Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Navis
Lampa
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ταυγετος
Δημάκος
Petroulis
Ανούσος
wecare-ambulance
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Τεντοεξελιξη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/10/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/10/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή22/10/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/10/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή22/10/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.8-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή29/10/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή29/10/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-9
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή29/10/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-5
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή29/10/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο04/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/11/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)3-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή05/11/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-3
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/11/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.4-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή12/11/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.9-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή12/11/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή12/11/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/11/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-2
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/11/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-4
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο18/11/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο18/11/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο25/11/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-2
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή26/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)8-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή26/11/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο02/12/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-4
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο02/12/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/12/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/12/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/12/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-0
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή10/12/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ)4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο16/12/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο16/12/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο16/12/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή17/12/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.5-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή17/12/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ)0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/01/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή07/01/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή07/01/2415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή07/01/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-7


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο13/01/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο13/01/2415:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.5-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο13/01/2415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.8-0
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο13/01/2415:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή14/01/2415:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο20/01/2415:003-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή21/01/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.4-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή21/01/2415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο27/01/2415:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή28/01/2415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή28/01/2415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-6
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή28/01/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή28/01/2415:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ)2-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/02/2400:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.3-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο03/02/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/02/2415:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο10/02/2400:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/02/2415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-2
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/02/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/02/2400:003-0 α.α.
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/02/2415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/02/2415:30ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή18/02/2415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/02/2415:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΣ)2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο24/02/2400:000-3 α.α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο24/02/2415:30ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο24/02/2415:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή25/02/2415:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο02/03/2400:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή03/03/2415:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.