Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Navis
Petroulis
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Μαρκούτσος Πέτρος
wecare-ambulance
Lampa
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (5ος όμιλος)


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή05/11/2315:000-5
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή05/11/2315:001-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή05/11/2315:006-0
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/11/2315:000-3
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή12/11/2315:004-0
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/11/2315:000-5
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή26/11/2315:003-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή26/11/2315:006-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή26/11/2315:000-1
Ρεπό: ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/12/2315:003-1
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή03/12/2315:002-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/12/2315:000-6
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή17/12/2315:001-2
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή17/12/2315:008-1
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή07/01/2415:004-1
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή14/01/2415:002-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/01/2415:003-1
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή14/01/2415:003-0
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή28/01/2415:002-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή28/01/2415:001-1
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή28/01/2415:000-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή11/02/2415:000-1
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή11/02/2415:000-0
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/02/2415:000-4
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή18/02/2415:004-0
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή18/02/2415:000-0
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:004-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑΚυριακή10/03/2415:001-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή10/03/2415:000-3
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή10/03/2415:009-2
Ρεπό: ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή31/03/2416:000-5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/03/2416:001-1
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή31/03/2416:004-0
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/04/2416:002-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή07/04/2416:003-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή07/04/2416:003-4
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.) - ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή28/04/2416:003-6
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΣΟΥΚυριακή28/04/2416:003-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή28/04/2416:001-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΥΡΝΑΡΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΚυριακή12/05/2416:000-4
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/05/2416:001-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή12/05/2416:001-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡ. (ΓΥΝ.)