ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-2 |
2. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (2η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Σάββατο | 30/09/23 | 16:00 | 5-1 |
3. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | 6-0 |
4. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (1η αγ.) | Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΧΡΥΣΑΦΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 4-2 |
5. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 1-3 |
6. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (2η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 2-1 |
7. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 0-0 |
8. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:30 | 0-2 |
9. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 5-0 |
10. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (3η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 3-0 |
11. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 3-0 |
12. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 1-4 |
13. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:00 | 2-3 |
14. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (5η αγ.) | Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 3-2 |
15. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (6η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 5-1 |
16. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 2-1 |
17. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (7η αγ.) | ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 0-1 |
18. | K 8 (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 10:30 | |
19. | Κ 10 (1η φάση) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:30 | |
20. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 1-2 |
21. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (8η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 1-0 |
22. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 2-1 |
23. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (9η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-1 |
24. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (10η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 1-3 |
25. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 0-4 |
26. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 4-0 |
27. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (11η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-2 |
28. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 3-0 α.α. |
29. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (12η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 2-0 |
30. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (13η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 1-1 |
31. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 0-0 |
32. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (14η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 1-1 |
33. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 5-0 |
34. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 4-0 |
35. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | 1-0 |
36. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 11:00 | 5-0 |