Petroulis
Ανούσος
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Navis
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Lampa
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
wecare-ambulance

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 195 από 333 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος) (1η αγ.)ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΑΤΩΝΣάββατο23/09/2316:001-0
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος) (2η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/10/2316:000-4
3.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος) (3η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΤετάρτη11/10/2316:002-0
4.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (1η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:002-0
5.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (2η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/11/2311:000-0
6.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (3η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο18/11/2300:000-3 α.α.
7.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (4η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/11/2315:004-2
8.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (5η αγ.)ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΑΤΩΝΣάββατο02/12/2315:000-0
9.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (6η αγ.)Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή10/12/2315:000-2
10.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (7η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή17/12/2315:006-0
11.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (8η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/2415:003-3
12.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο20/01/2415:000-0
13.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (10η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο27/01/2400:003-0 α.α.
14.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (11η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/02/2415:001-1
15.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (12η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/02/2411:001-1
16.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (13η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:302-0
17.Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (14η αγ.)Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο24/02/2415:300-2
18.Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄ κατηγορίας (1η φάση)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο09/03/2415:000-1