Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Petroulis
Τεντοεξελιξη
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Navis
Lampa
Δημάκος
Ημιχρονο Sport
wecare-ambulance

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2019-2020
Α1΄ Κατηγορία

<< Όμιλος κατάταξης για άνοδο στην Α΄ κατηγορία

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
23/02/2018ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 5
23/02/2018ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
23/02/2018ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΕΚΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
23/02/2018ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥSTOICA GEORGHE GABRIEL 4
15/02/2017ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
09/02/2016ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/02/2016ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5
26/01/2014ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΖΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3
26/01/2014ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΡΟΝΤΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 5
26/01/2014ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
26/01/2014ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
25/01/2014ηΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΡΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/01/2013ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
12/01/2012ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΙΟΥΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
11/01/2012ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
11/01/2012ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ DINI XHULIANO 2
04/01/2011ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
04/01/2011ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΚΩΝΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
15/12/1910ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
07/12/19Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΚΩΝΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
01/12/19Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6
01/12/19ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
23/11/19Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 5
23/11/19ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 5
23/11/19ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
17/11/19Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
16/11/19Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
16/11/19ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΡΟΝΑΚΗΣ ΒΑΧΤΑΝΓΚΙ 1
10/11/19ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
10/11/19ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
26/10/19Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΜΑΡΚΕΛΙΑΝΟ 1
20/10/19Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1
20/10/19ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
19/10/19ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ1
19/10/19ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΟΥΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
13/10/19Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝDINI XHULIANO 1