Πλαίσιο
Τεντοεξελιξη
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α1΄ Κατηγορία

<< Α΄ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο12/10/1916:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/10/1916:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή13/10/1916:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο19/10/1916:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο19/10/1916:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή20/10/1916:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/10/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.7-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/10/1915:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή03/11/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή03/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/11/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο23/11/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο07/12/1915:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/12/1915:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/12/1915:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή08/12/1915:00
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/12/1915:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/12/1915:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ