ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
wecare-ambulance
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Navis
Μαρκούτσος Πέτρος
Ταυγετος
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
Τεντοεξελιξη
Petroulis
Χυμοί Λακωνίας
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Α΄ Κατηγορία

Play out Α΄ κατηγορίας >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
26/04/1526ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
26/04/1526ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
26/04/1526ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4
26/04/1526ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
19/04/1525ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥIORGU CLAUDIU GHEORGHE 1
05/04/1524ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1
05/04/1524ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 6
04/04/1524ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
04/04/1524ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4
29/03/1523ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
29/03/1523ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1
29/03/1523ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
29/03/1523ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΕΙΜΟΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3
29/03/1523ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΧΡΥΣΙΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
29/03/1523ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ILIEV RUMEN 3
29/03/1523ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΟΥΚΟΥΛΗ ΙΩΝΙΝΤ 1
28/03/1523ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
22/03/1522ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΟΥΧΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
22/03/1522ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΡΑΜΙΧΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1
14/03/1521ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΜΑΡΚΕΛΙΑΝΟ 1
08/03/1520ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ 1
08/03/1520ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΡΗΤΙΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
08/03/1520ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΖΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
08/03/1520ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
01/03/1519ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
01/03/1519ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ILIEV RUMEN 1
28/02/1519ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
28/02/1519ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ5
15/02/1518ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ1
14/02/1518η Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΥΜΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ4
08/02/1517ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΧΑΤΖΗΠΕΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
08/02/1517ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
08/02/1517ηΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΟΥΡΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
08/02/1517ηΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
01/02/1516ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5
01/02/1516ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΩΝΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10
28/01/1515ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
28/01/1515ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 3
24/01/1515ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΡΟΥΓΓΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ4
24/01/1515ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΖΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
18/01/1514ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
17/01/1514ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ 1
11/01/1513ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΤΣΙΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2
11/01/1513ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΛΑΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ1
11/01/1513ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1
04/01/1512ηΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣNICOLAITA RADU1
04/01/1512ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΤΣΟΥΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
21/12/1411ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
20/12/1411ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
14/12/1410ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
14/12/1410ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
13/12/1410ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΧΑΛΙΛΙ ΕΛΤΟΝ2
07/12/14ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ELMAZAJ GERALDO 1
07/12/14ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ1
07/12/14ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΤΣΑΡΙΚΤΗ ΓΚΙΟΥΜΕΝ1
06/12/14ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ1
30/11/14ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΑΡΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ1
29/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
29/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣΠΙΡΟΠΑΛΙ ΝΤΟΡΙΝ 1
29/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ6
23/11/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8
16/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2
15/11/14ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
15/11/14ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
15/11/14ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΑΡΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ3
15/11/14ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
09/11/14ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
09/11/14ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
09/11/14ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΩΝΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
09/11/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
08/11/14ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
02/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
02/11/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΖΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4
01/11/14ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
26/10/14ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΛΑΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ1
25/10/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
25/10/14Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤΣΙΛΙΒΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
19/10/14ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
18/10/14Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
11/10/14ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΠΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
11/10/14ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1
11/10/14ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
11/10/14ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ2