Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα νέων
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή25/09/1611:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.1-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/10/1600:000-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο08/10/1611:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.5-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/10/1611:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο22/10/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο05/11/1600:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή06/11/1611:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.8-1
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1600:000-3 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/1611:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.3-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο03/12/1600:000-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή04/12/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/12/1600:003-0 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο17/12/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.1-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή29/01/1711:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο25/02/1712:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.4-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣάββατο11/02/1700:000-3 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή12/02/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.3-5
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο04/03/1700:003-0 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/03/1711:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.5-4
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ