Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Πρωτάθλημα νέων

<< 3ο Τουρνουά Τζούνιορς
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο01/10/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο01/10/1611:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.4-3
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο01/10/1612:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή02/10/1611:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο15/10/1611:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο15/10/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο15/10/1612:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.1-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή16/10/1611:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/10/1611:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο29/10/1611:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο29/10/1611:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή30/10/1611:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο12/11/1611:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.4-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/11/1611:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/11/1611:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο07/01/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/11/1611:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.5-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο26/11/1612:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-3
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο26/11/1612:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/01/1711:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/12/1611:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο10/12/1611:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.3-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη04/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη04/01/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/01/1711:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο14/01/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/01/1711:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/01/1712:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο04/02/1711:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο04/02/1711:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο29/04/1710:000-3 α.α.


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο18/02/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/02/1711:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/02/1711:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.1-6
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή19/02/1711:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΤετάρτη05/04/1717:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη05/04/1717:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη12/04/1717:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΠέμπτη27/04/1717:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.4-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο08/04/1711:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο08/04/1712:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.0-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή09/04/1711:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή09/04/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή23/04/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/04/1712:003-0 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/04/1717:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/04/1717:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο06/05/1700:000-3 α.α.
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο06/05/1700:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο06/05/1711:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο06/05/1711:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο13/05/1717:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο13/05/1717:000-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο13/05/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/05/1717:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2