Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κύπελλο Ερασιτεχνών


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/09/1316:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή08/09/1316:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-3 παρ.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή08/09/1316:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-1 παρ.
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/09/1316:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή08/09/1316:30ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/09/1316:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.2-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/09/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο14/09/1316:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-4
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή15/09/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή15/09/1316:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-3
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/09/1316:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή15/09/1316:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/09/1316:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο21/09/1316:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/09/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.5-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/09/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-3
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο21/09/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο21/09/1316:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/09/1316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή22/09/1316:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-3 παρ.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή22/09/1316:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-5
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/09/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/09/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.0-5
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/09/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/09/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο28/09/1316:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-5
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/09/1316:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/09/1316:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΤετάρτη06/11/1314:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-5
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤετάρτη06/11/1314:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-1 παρ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη06/11/1314:15ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη06/11/1314:15ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ (Ημιτελικός (1ος αγώνας))ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη29/01/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Ημιτελικός (1ος αγώνας))ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη29/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (Ημιτελικός (2ος αγώνας))ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη19/02/1414:15ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (Ημιτελικός (2ος αγώνας))ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤετάρτη19/02/1414:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (Τελικός αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο01/03/1416:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1