ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 0-2 |
2. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:00 | 3-0 |
3. | Α΄ Κατηγορία (1η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 2-1 |
4. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | 6-0 |
5. | Α΄ Κατηγορία (2η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-5 |
6. | Α΄ Κατηγορία (3η αγ.) | Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 2-0 |
7. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 1-3 |
8. | Α΄ Κατηγορία (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 0-1 |
9. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (1η φάση) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 15/11/23 | 14:15 | 5-0 |
10. | Α΄ Κατηγορία (5η αγ.) | Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΑΦΝΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 2-3 |
11. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 1-4 |
12. | Α΄ Κατηγορία (6η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-2 |
13. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 1-7 |
14. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:30 | 2-1 |
15. | Α΄ Κατηγορία (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
16. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 5-0 |
17. | Α΄ Κατηγορία (8η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 3-0 |
18. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 4-0 |
19. | Α΄ Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 3-1 |
20. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 10:00 | 2-0 |
21. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (2η φάση) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:15 | 1-2 |
22. | K 8 (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 11:30 | |
23. | Κ 10 (1η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:30 | |
24. | Α΄ Κατηγορία (10η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-0 |
25. | Α΄ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 8-0 |
26. | Α΄ Κατηγορία (12η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 3-2 |
27. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 0-3 |
28. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 0-4 |
29. | Α΄ Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 0-1 |
30. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:00 | 4-0 |
31. | Α΄ Κατηγορία (14η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 3-1 |
32. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 4-0 |
33. | Α΄ Κατηγορία (15η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-0 |
34. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 1-1 |
35. | Α΄ Κατηγορία (16η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 2-1 |
36. | Α΄ Κατηγορία (17η αγ.) | Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
37. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 9-0 |
38. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-0 |
39. | Α΄ Κατηγορία (18η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 4-2 |
40. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 0-5 |
41. | Play off Α κατηγορίας (1η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 2-0 |
42. | Play off Α κατηγορίας (2η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:15 | 0-3 |
43. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
44. | Play off Α κατηγορίας (4η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 17:00 | |
45. | Play off Α κατηγορίας (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ||||
46. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | 00/00/00 | 00:00 | 3-0 α.α. |