ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-2 |
2. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:00 | 2-3 |
3. | Κ 16 (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 11:00 | 3-0 α.α. |
4. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:00 | 8-0 |
5. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | 3-0 |
6. | Κ 16 (2η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 3-1 |
7. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 1-4 |
8. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 3-1 |
9. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (2η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 1-5 |
10. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 4-2 |
11. | Κ 16 (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:30 | 0-4 |
12. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (3η αγ.) | Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-3 |
13. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 11:00 | 0-1 |
14. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 3-0 |
15. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 09:30 | 2-0 |
16. | Κ 16 (4η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:30 | 2-1 |
17. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (5η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 0-4 |
18. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (6η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 4-1 |
19. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 1-0 |
20. | Κ 16 (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 11:30 | 4-1 |
21. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 4-0 |
22. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (2η φάση) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:15 | 0-6 |
23. | Κ 10 (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 14:30 | |
24. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 11:00 | 2-4 |
25. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
26. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 0-2 |
27. | Κ 16 (6η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
28. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:45 | 1-1 |
29. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (9η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 4-0 |
30. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 2-7 |
31. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (10η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:00 | 7-1 |
32. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 8-0 |
33. | Κ 16 (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 1-0 |
34. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (11η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-2 |
35. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (12η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:00 | 2-2 |
36. | Κ 16 (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:30 | 2-0 |
37. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:30 | 1-2 |
38. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (13η αγ.) | ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-3 |
39. | Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (14η αγ.) | Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΧΡΥΣΑΦΩΝ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 3-1 |
40. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (8η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 1-0 |
41. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:00 | 2-0 |
42. | Κ 16 (9η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | 3-5 |
43. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:00 | 2-2 |
44. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | 0-3 |
45. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 06/04/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
46. | Κ 16 (10η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 11:30 | 2-2 |
47. | Κ 10 (2η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:15 |