Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 05/12/21 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΡΚΟΥ Α. | 13-0 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 19/12/21 | 11:00 | 0-3 α.α. |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 11/12/21 | 11:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α. | 0-7 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 11/12/21 | 11:00 | ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 7-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 10:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 3-0 α.α. |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 10:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 1-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 02/04/22 | 15:00 | ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 0-5 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/04/22 | 12:00 | ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. | 3-0 α.α. |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 16:00 | ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 0-3 α.α. |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 10/04/22 | 12:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 1-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 16:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-1 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 17/04/22 | 11:00 | ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 1-7 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 07/05/22 | 11:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α. | 0-5 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 08/05/22 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 15/05/22 | 12:00 | ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-0 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 15/05/22 | 16:00 | ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. | 2-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 21/05/22 | 11:00 | ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α. | 0-6 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 21/05/22 | 17:00 | ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 6-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 28/05/22 | 12:00 | ΜΑΡΚΟΥ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | 2-0 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 28/05/22 | 17:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | 2-0 |