Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ 14
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. | 3-3 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 19/03/22 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 1-3 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 20/03/22 | 12:30 | ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 2-9 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 26/03/22 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | 0-1 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 26/03/22 | 11:00 | ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 2-3 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 26/03/22 | 11:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. | 3-0 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Σάββατο | 02/04/22 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. | 0-5 |
Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/04/22 | 11:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α. | 7-0 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 02/04/22 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 2-4 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 09/04/22 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | 6-0 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 09/04/22 | 11:00 | ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε. | 4-2 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 09/04/22 | 12:30 | ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 2-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Σάββατο | 16/04/22 | 11:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. | 0-1 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 11:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. | 3-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/04/22 | 16:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 0-10 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/04/22 | 11:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 7-0 |
Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 30/04/22 | 17:00 | ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 30/04/22 | 17:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 2-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 07/05/22 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. | 0-2 |
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 08/05/22 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-2 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 08/05/22 | 17:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ. | 0-1 |