Ταυγετος
Petroulis
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Navis
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
wecare-ambulance
Lampa
Ανούσος
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ 14

<< Κ 12
Κ 14 (Τελικός γύρος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2211:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.2-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/11/2211:00, ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη23/11/2215:15ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/11/2215:15ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/2211:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-5
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή27/11/2211:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/12/2210:00ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/2211:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη04/01/2315:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο07/01/2311:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-7
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/2311:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο18/02/2311:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο21/01/2310:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/01/2311:00ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/01/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.5-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο04/02/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο04/02/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-5
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/02/2311:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/02/2310:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/02/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.9-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή05/03/2311:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ