Δημάκος
Ημιχρονο Sport
wecare-ambulance
Τεντοεξελιξη
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ 12

<< Κ 10
Κ 14 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο04/03/2309:45ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο04/03/2311:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο11/03/2316:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-11
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή12/03/2309:45ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/03/2309:30ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/03/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/03/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/05/2317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-8


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο01/04/2317:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή02/04/2311:30ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή02/04/2311:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.10-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή02/04/2311:30ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο08/04/2310:30ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή09/04/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/04/2311:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-0
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο06/05/2316:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο22/04/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/04/2312:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-1
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/05/2311:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή14/05/2312:000-3 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο29/04/2310:30ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο29/04/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο29/04/2312:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-9
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/05/2311:003-0 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο27/05/2311:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο27/05/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο27/05/2316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο03/06/2311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3