ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α1΄ Κατηγορία

<< Play out Α΄ κατηγορίας
Αγώνας κατάταξης 11ης-12ης θέσης >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/10/1416:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)5-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο11/10/1416:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο11/10/1416:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή12/10/1416:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.0-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/10/1416:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΥ Ε.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο18/10/1416:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο18/10/1416:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.3-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.5-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο25/10/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/10/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή26/10/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΥΚΕΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.5-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-4
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή16/11/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.3-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο22/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο29/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο29/11/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή30/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΥΚΕΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο06/12/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο13/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή14/12/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/12/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο20/12/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/12/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο03/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)4-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο03/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/01/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-4
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/01/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-4


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο31/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.6-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο31/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή01/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή01/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/02/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.3-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.0-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/02/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο28/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο28/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/03/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-2


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)3-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο14/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο14/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/03/1515:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/03/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΥΚΕΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή22/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο28/03/1516:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-3
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή29/03/1516:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/03/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-4